Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Samsung Galaxy Note 20 Paylaşılan Yeni Oluşturma Görüntüleri

Samsung Galaxy Note 20 Paylaşılan Yeni Oluşturma Görüntüleri

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
  • Ana Sayfa
  • Blog
  • Samsung Galaxy Note 20 Paylaşılan Yeni Oluşturma Görüntüleri


Samsung’un amiral gemisi Galaxy Note 20 için Pigtou’da S Pen ile yeni görüntüler paylaşıldı. Paylaşılan sızıntı görsellerine göre, S Pen solda görünüyor.

Samsung’un Galaxy S20 ailesinden sonra piyasaya sürülecek yeni amiral gemisi Not 20Yeni görüntülerin sahibi olduğu ortaya çıktı. Bir akıllı telefon aksesuar mağazasında Pigtou’da yayınlanan görüntülerde, telefonun önündeki çok küçük bir kamera deliği dışında neredeyse tüm ekran gözleniyor.

Açıklamaya göre Pigtou bu görüntüleri “xleaks7” adlı bir kullanıcıdan aldı. Bu kaynak henüz yeterince güvenebileceğimiz bir kaynak değil, bu yüzden görseller henüz kanıtlanmadı. Yine de, bu görüntüler bize Samsung’un yeni amiral gemisi hakkında sağlam bir izlenim veriyor.

https://www.youtube.com/watch?v=yx7gu1f4o

Samsung Galaxy Note 20 ne vaat ediyor?

Samsung’un birinci sınıf amiral gemisi Galaxy Note serisinin en çarpıcı farkı S Kalemi‘İD. Önceki modellerde telefonun sağ tarafına yerleştirilen kalem, akıllı telefonunuzu her yerde kullanabileceğiniz bir dizüstü bilgisayara ve çizim tuvaline dönüştürür. Samsung Galaxy Note 20 sızıntılarına baktığımızda, önceki modellerden farklı olarak solda S Pen’i görüyoruz. Tabii ki, sonuçta sıva Görüntülerin henüz güvenilir olmayan bir kaynaktan geldiğini hatırlamakta fayda var. Kalemin telefonun sağ tarafında serbest bırakılması mümkündür.

ALAKALI HABERLER

Samsung Galaxy Note20’nin Çevrimiçi Etkinlikle Tanıtıldığı İddia Edildi

Bu render görüntülerinin önümüzdeki günlerde ne kadar doğru olduğunu daha iyi göreceğiz. Telefonun çıkış tarihi yaklaştıkça, daha güvenilir kaynaklardan da sızıntı yapılacaktır. Peki sence Galaxy Note 20 Bu tasarımla çıkıyor mu? Telefonun render resimlerini beğendiyseniz, yorumlar bölümünde bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak :
https://www.androidauthority.com/samsung-galaxy-note-20-gallery-1121832/Samsung Galaxy Note 20 Paylaşılan Yeni Oluşturma Görüntüleri YAPILAN YORUMLAR