Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Nolan’ın Yeni Film Fragmanı Fortnite’da Çıkacak

Nolan’ın Yeni Film Fragmanı Fortnite’da Çıkacak

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
  • Ana Sayfa
  • Blog
  • Nolan’ın Yeni Film Fragmanı Fortnite’da Çıkacak


Epic Games’in ünlü battle royale oyunu Fortnite, bu gece özel bir etkinliğe hizmet edecek. Oyuncular Party Royale modunda Tenet’in fragmanını her saat izleyebilecekler.

Bunun daha önce konserleri olan bir oyundan daha fazlası olduğunu kanıtlamak Fortnit içinbu gece Christopher Nolan’ın yeni filmi inançfragmanını gösterecek. Fortnite’ın silahsız sadece eğlenceli oyun modu, “Parti Royale“Sunum yapılacak, Türkiye bu akşam saat 3: 00’te gerçekleşecek.

ön gösterim bu gece 03:00 Yapıldıktan sonra, oyunda her saat tekrarlanacağı açıklandı. İlk galayı kaçırdıysanız, çok fazla endişelenmenize gerek yok. Sonraki gösterimleri yakalayarak Nolan’ın dünyanın en ünlü yönetmenlerinden biri olan yeni filminin fragmanını ilk izleyenlerden biri olabilirsiniz.

Etkinliğin ne kadar süreceği bilinmiyor, ancak Tenet’in fragmanı ve Fortnite’ın ne tür bir etkinlik düzenleyeceğini merak ediyorsanız, bu gece erken. Parti Royale oyun modunu kontrol edebilirsiniz.

Konu hakkında açıklama yapan Epic Games, Twitter’da paylaştı aşağıdaki ifadelere Dahil:

Dünya prömiyeri için Party Royale’deki ön sıralarda yer alın!

08:00 ET (03:00 Türkiye saati) tenetfilm @ Christopher Nolan’ın son fragmanını yakalamak için büyük ekrandan başlayarak her saat başında. Önce zaman biterse izleyin.

Kaynak :
https://www.androidcentral.com/newest-tenet-trailer-debut-fortnite-tonightNolan’ın Yeni Film Fragmanı Fortnite’da Çıkacak YAPILAN YORUMLAR