Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
İşte grafikler ve çıkış tarihi

İşte grafikler ve çıkış tarihi

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...


2021 yılında sistem gereksinimleri, çıkış tarihi ve grafikler gibi Ghost Games stüdyosundan Criterion Games’e yeniden aktarılan yeni Need for Speed ​​oyunu hakkında bilinen tüm bilgileri topladık. Yeni NFS oyununun nasıl olacağına bir göz atalım.

Yılların efsanesi Hız İhtiyacı Dizi, ilk ortaya çıktığı günden bu yana en popüler yarış oyunu olmaya devam ediyor. Son yıllarda EA Games’in oyun politikası nedeniyle eleştiriyle bombalanan bir seri olmasına rağmen, yeni Hız İhtiyacı oyun yolda.

2021’de beklediğimiz Hız İhtiyacı oyunu açık çıkış tarihi, tahmini sistem gereksinimleri ve grafikler Sizin için bildiğimiz her şeyi derledik ve açıkladık. Ancak, senden önce spekülasyona neden olan NFS serisi Hayalet oyunları stüdyosundan alınmış ve Kriter Oyunları Stüdyosuna transferinin arkasındaki olaylar hakkında konuşalım.

Neden başka bir şirket yeni Hız İhtiyacını geliştirecek?

hız ihtiyacı

2015’te Need for Speed ​​serisi EA Oyunları Hayalet Oyunları oyun stüdyosuna teslim olduğunda sert bir değişiklik geçirdi. Aslen Ghost Games’den anında çevrimiçi yarış Mantık ve yeni nesil grafikleriyle oyuncuları çekmeyi başaran ancak hala küçük eksiklikleri olan Need for Speed ​​2015’in ardından oyunlarda büyük bir gelişme gördük.

Need for Speed: Payback ile NFS oyunlarında aşina olduğumuz ara aşama hikaye modu geri döndü ve oyun mekaniğinde değişiklikler yapıldı. Grafikleri ile büyülemeye devam Hız İhtiyacı: Geri Ödeme2019 yılında piyasaya sürüldü. Hız İhtiyacı: Isı takip etti. NFS: Hikaye modu olmasına rağmen Heat’in daha fazla aracı var ayrıntılı değişiklik Sürüş ve sürüş mekaniğine dayalı bir oyundu.

hız ihtiyacı

Oyuncular Ghost Games’in Hız İhtiyacı oyunlarına alıştılar ve istedikleri noktaya getirdiler, EA Games organizasyonu içindeki Ghost Games stüdyosunda küçülmeye karar verdi. Oyuncuları şok eden bu karardan sonra bir başka şok edici karar daha geldi ve Ghost Games’ten alındı. Hız İhtiyacı Geçmişte yayınlanan NFS oyunları ile kargaşaya neden olan dizi Kriter Oyunlarına Teslim.

Criterion Games daha önce En Çok Arananları yeniledi ve beklentileri karşılayamadı:

hız ihtiyacı

Bildiğiniz gibi Kriter Oyunları Hız İhtiyacı: Hot Pursuit 2010, Hız İhtiyacı: Rakipler ve Hız İhtiyacı: En Çok Aranan 2012Gelişen oyun stüdyosuydu. EA Games, 2021’de piyasaya sürülecek yeni Need for Speed ​​oyununu, özellikle NFS: MW 2012 ile oyuncuları hayal kırıklığına uğratan Criterion Games’e aktarma kararı ile. önyargı sürüklediğimiz dediğimiz yer.

Hız İhtiyacı: En Çok Aranan 2012, hem hikaye hem de araç modifikasyonu ve geliştirmesinden yoksun olduğundan oyuncular tarafından beğenilmedi. Tabii ki, oyun benzeri bölüm büyüktü, ama NFS: MW 2005Bu oyun oynayan insanlar için serinin bir parçası değildi.

hız ihtiyacı

Geliştirdiği Need for Speed ​​oyunları oyuncular arasında tartışmaya yol açmasına rağmen, başka bir popüler yarış oyunu serisi yanma Serinin arkasında Criterion Games oyun stüdyosu var. Tükenmişlik serisi, araç geliştirme ve modifikasyona odaklanan bir oyun serisi değildir, Oyun makinesi Kategoride olduğunu söyleyebiliriz.

İnsanların bir Tükenmişlik oyunundan bekledikleri, rakiplerinizi parçalayıp parçalamaktır, gerçekçi olmayan araçlarla eğlenmek. Oyuncular Need for Speed ​​oyunundan ne bekliyor güzel hikaye, göz alıcı grafikler, ayrıntılı araç modifikasyonu ve gerçekçilik. Bu nedenle oyuncular, NFS: MW 2012, Tükenmişlik türü bir oyun olduğu için Criterion Games’in bir Need for Speed ​​oyunu geliştirmesine halel getiriyor.

2021’de piyasaya sürülecek olan Need for Speed ​​oyununun ilk görüntüleri:

https://www.youtube.com/watch?v=vqvp8vmters

Need for Speed ​​serisinin Ghost Games’ten Criterion Games’e transferini analiz ettikten sonra, şimdi yayınlanacak Hız İhtiyacı Oyunun ayrıntılarına girebiliriz. 2021’de piyasaya sürülmesi planlanan yeni NFS oyununun ilk görüntüleri Haziran 2020’de yapıldı. EA Play Canlı Etkinlik oyuncuların beğenisine sunuldu.

Sunulan görüntülere göre, oyunun grafikleri yeni nesile gerçekten uygun olacak. İhtiyaç yansımalarihtiyaç aydınlatma her ikisi de detay Son derece gelişmiş bir grafik motoru kullanan Criterion Games, iddialı görünüyor. Yeni oyunun ilk oyun içi görüntülerinin verildiği aşağıdaki yayın bölümünü izleyebilirsiniz. (Ayrıca oyunun hala geliştirilmekte olduğunu da belirtelim.)

hız ihtiyacı

Need for Speed ​​2021 çıkış tarihi ne zaman?

Yeni Need for Speed ​​oyununun çıkış tarihi olarak 2021 olarak adlandırıldığını biliyoruz. Aslında, güvenilir kaynaklardan gelen bilgilerin 2021’in ikinci yarısında yayınlandığı söyleniyor. Bildiğiniz gibi, yeni oyunların% 80’i sonbaharda, bu bağlamda yeni NFS oyunu yayınlandı Eylül-Ekim 2021 Yayınlanacağını söyleyebiliriz.

Yeni oyunun adı Need for Speed: Paradise olabilir:

Need for Speed ​​hayranları tarafından düzenlenen wiki sayfasında söylenenlere göre, 2021’de piyasaya sürülecek serinin yeni üyesinin adı. Hız İhtiyacı: Cennet Olacak. Tabii ki, bu söylentinin şimdilik bir astarı yok ve Cennet olarak adlandırılmasının nedeninin, Criterion Games tarafından geliştirilen başka bir yarış oyunu serisi olan Burnout’un Paradise oyunundan ilham alması mümkündür. Ama şimdilik elimizde olan tek bilgi bu.

Hız 2021 tahmin sistemi gereksinimleri için ihtiyaç:

  • İşletim Sistemi: 64 bit Windows 8.1 veya 10
  • İşlemci: Intel Core i7-4790, AMD Ryzen 3 1300X
  • Rastgele erişimli hafıza: 12 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1080, AMD RX 580
  • Depolama: +70 GB boş alan

hız ihtiyacı

Yeni Need for Speed ​​oyunu için sistem gereksinimleri henüz açıklanmadı. Ancak, yeni nesil için geliştirildiğini varsayarsak, minimum değerlerin, serinin son oyunu olan Need for Speed: Heat’in sistem gereksinimlerinin biraz üzerinde olacağını söyleyebiliriz.

Bir Webtekno İçeriğinin sonuna geldik. Oyunlar, bilim, genel teknoloji sorunları vb.Dahil olmak üzere birçok yararlı içerik ve kılavuzdan haberdar olmak için lütfen sitemizi takip ettiğinizden ve aşağıdaki yorumlar bölümünde düşüncelerinizi / önerilerinizi belirttiğinizden emin olun.İşte grafikler ve çıkış tarihi YAPILAN YORUMLAR