Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Coronavirus salgını hakkında anlamlı çizgi film çizimler

Coronavirus salgını hakkında anlamlı çizgi film çizimler

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
  • Ana Sayfa
  • Blog
  • Coronavirus salgını hakkında anlamlı çizgi film çizimler


Koronavirüs salgını çoğumuzu derinden etkilemeye devam ediyor. Salgın sırasında hayatımızdaki değişen konularda anlamlı karikatürler derledik.

koronavirüs Salgın nedeniyle hepimiz evlerimizi mümkün olduğunca kapatmak zorunda kaldık. Bu süreçte çalışanlar ve dışarı çıkmak zorunda kalanlar, hijyen kurallarına maksimum düzeyde uymak zorundadır. Sevdiklerimizden ayrılan hepimiz, meraklı gözlerle salgını bekliyoruz. Bizi canlı tutan şey, özlemleriyle yaktığımız güzel günlerin yakın olduğu inancımızdır.

Salgın ile hayatımıza giren bazı şeyler “yeni normal” Bunun algılandığını biliyoruz. Aslında yakında koronavirüs göreceksiniz karikatür çizimleri Belirtildiği gibi, hayatımıza birçok şey getirdi. Yine de, bize iyi bir gelecek için umut veren tüm sağlık uzmanlarının kahraman olduğunu belirtmek isteriz. Sadece bu dönemde değil, daima değerlerini hatırlar ve sağlık çalışanlarına hak ettikleri değeri veririz.

Onlar süper kahramanlar

Sağlık Profesyonelleri

Sağlık çalışanları muazzam bir sorumlulukla karşı karşıya kaldılar. çağımız süper kahramanlar Çalışan olarak tanımlanan sağlık uzmanları, gecelerini güne katarak yorulmadan çalışmaya devam ediyor.

Amerika’nın Kovid-19 ile testi:

Trump Karikatürü

Trump, son basın açıklamaları nedeniyle ağır bir şekilde eleştirildi. koronavirüs Salgın hakkında iyi bir strateji çizemeyen Amerika ve Trump, iyileşmezlerse çok fazla çalışmazlar.

Dikkatli olmalıyız:

Kovid-19 Çizgi Film

“Evet, çocuklar bir korku evinden bile daha korkunç,” diyor çocuklarına karikatürde Disneyland’a atıfta bulunuyor.

Risk grubundaki çocuklar ve yaşlılar söz konusu olduğunda daha bencil olmamalıyız. Özellikle geçici olarak kapatılan kalabalık yerler bu konudaki en olumlu gelişmelerden biriydi. Halka açık yerler açıldıktan sonra, eskisi kadar popüler olmayacağından eminiz. Ne yazık ki, bu durumdan en çok zarar gören yerel esnaf ve küçük işletmeler.

Medya hala iş başında:

Medya Karikatürü

“Evet, şimdi koronavirüs ile birlikteyiz, insanlığı nasıl yok edeceğimizi bulalım,” diyor medya, sağlık hizmeti sağlayıcılarından önce hedefine ulaştığını düşünüyor.

Bu zor günlerde en çok arananlar elbette doğru haberdi. Çok fazla gereksiz bilginin yalanlandığı medyada, en çok çalışma yine gazeteciler ve basın çalışanları içindi. koronavirüs Microsoft,Kurucusu Fatura kapılarıHaberler basında yer aldığı bir yer buldu. Koronavirüs tedavisini en az 10 kez bulduğumuz bu süreçte gündem sürekli değişiyor. Haber almak isteyen izleyicilerin beklentileri artıyor. Tüm medya çalışanları gerektiğinde iki kat fazla mesai yapmak zorundadır.

Beyin gücü kas değil, önemlidir:

Coronavirus çizgi film

Bana bir şey olacağını söyleme. Belki sizin için bir şey olmayabilir, ancak bir taşıyıcı olarak onlarca insanı tehlikeye atabilirsiniz. Çünkü koronavirüsler, güçlü zayıf, genç yaşlı, uzun dinlemeyin. Odaklanmamız gereken kilit nokta, kas gücünden ziyade evde kaldığımız bu zor zamanlarda aklımızı ve vücut sağlığını güçlü tutmaktır. Çoğu karikatür çizimiyle bize verilecek mesaj, koronavirüsü hafife almamamız gerektiğidir.

Tuvalet kağıdı modası:

Tuvalet kağıdı çizgi film
“Ciddi misin?”

Tuvalet kağıdı en çok karikatür çizimlerine konu oldu. Her zaman Hollywood Filmlerinin suçu. İnsanlar, tarihi geçmiş ve bulduğumuz her şeyi stoklar, eski ve uzun bir raf ömrüne sahip. Sadece bizlerin değil, tüm dünyanın etrafta olduğundan eminiz ve geçmişte bakacağımız ve gülümseyeceğimiz hoş bir anı olarak gerçekleşeceğinden eminiz.

Bitmiyor, bitmiyor…

Anneler Günü Karikatürü

Bir aile, annelerinin Anneler Günü’nü pankartlarla uzaktan kutluyor.

İlk çıktığında pek umursamadık, geçeceğini söyledik. İşler biraz sıkıldığında, bir aydan fazla olmayacağını, daha iyi olacağını söyledik. Koronavirüs tüm dünyayı etkilediğinde, havanın ısınmaya başladığı ilkbaharda hayatta kalacağımızı söyledik. Dedik, dedik ki … Anneler günü ve milli bayramlarımızı acı bir şekilde geçirdik. Dişlerimizi tekrar sıkalım ve sosyal mesafemiz Koruyalım.

Duyarsızlaştırma Yapıyoruz:

Karikatür

“Kim Jong Un öldü mü? Kız kardeşi onun yerini alacak mı?”

“Başka bir deyişle, totaliter bir diktatörlük dünyanın en büyük demokrasisi olmadan önce bir kadın tarafından yönetilebilir.”

Evde kaldığımız süre boyunca, o kadar çok yanlış habere maruz kaldık ki hangi haberlerin gerçek ve hangi haberlerin sahte olduğunu karıştırmaya başladık. Bu karikatür çizimi Kuzey Kore cumhurbaşkanı Kim Jong hakkında. Ancak birlikte yaşadığımız mesele bu değil. Örneğin, koronavirüs tedavisi bulundu mu? Yoksa bulunamadı mı? Benzer haberler de insanları bu konuda duyarsız hale getirdi.

Berberler 11 Mayıs’ta açıldı:

Saç kesimi çizgi film

Hamur işlerine gelince, her birimiz usta olduk, ama konu berber Ne yazık ki, sınıfta kaldık. Randevuları doldurulan berberler güzel, ama umarım hijyen kontrolleri bozulmayacak.

Acun olmadan ne yapardık?

Karikatür

yukarıdaki karikatür çizimi bu çizim gibi Latif DemirciAit olmak. Çoğumuzun akşamları kilitli olduğu Survivor’u atlamayan Latif Demirci, bunu mizahla birleştirmek zaten kaçınılmazdı. Ünlüleri yakında karantinaya almayı, gönüllüleri görmek yerine bu tam salgını unutmayı umuyoruz.

Birleşme zamanı:

Coronavirus çizgi film

Bu karikatür çizimi bize din, dil veya ırktan bağımsız olarak birleşme zamanının geldiğini hatırlatır. Birbirimizi suçlamayı bırakıp bu salgından nasıl kurtulabileceğimiz konusunda el ele verebilirsek, sonuca daha hızlı ulaşabiliriz.

Çocukların dört gözle beklediği günler yakın:

Peri masalı çizgi film

Ne yazık ki, koronavirüs masallara, sanat eserlerine ve hatta sosyal değerlerimize girdi. Yakın gelecekte sona ereceğini umduğumuz bu salgının çalışmasını kolaylaştırmamak için, arındırma İzin Vermek. Maskelerimizi takmayı ve en önemlisi sosyal mesafemizi korumayı ihmal etmeyelim.

Pes etmemeliyiz:

Dünya çizgi film

Her şeyden önce, sağlık uzmanları Emeğini boşa harcamamak için pes etmemeliyiz. Yükümlülüklerimiz var, her zaman varlar, alışık olmadığımız bir şey değil. Dik durmalıyız, tüm önlemleri almalı ve savaşmalıyız.

Siyaset bu süreçte rafa kaldırılmalı mıdır?

Politikacı Karikatürü

Aslında siyaset, farkında olmadan hayatımızın her alanında yer alır. Bu, politikacıların en azından bu süreçte siyaseti kaldırarak halkın ve halkın sesini dinlemek zorunda olmadıklarını gösteren resimdir. karikatür çizim nasıl yorum yaparsın

Bill Gates 5 yıl önce salgın hakkında bizi uyarmıştı:

Bill Gates Karikatürü

“Sen Bill Gates, dünyayı kontrol etmek için koronavirüsü yarattın!” / “… Milyonlarca sosyal medya gönderisi bunun doğru olduğunu kanıtladı!”

Günümüzün en büyük yaşayan yenilikçilerinden biri Fatura kapıları 5 yıl önce yaptığı TED konuşmasında bizi uyardı. Gelecekte olası bir salgın için hazır olmadığımızı söyledi. Bill Gates ile yapılan son röportajda, bu konuda daha fazla çalışmadığı için pişmanlık duyduğunu ifade etti. Şimdi koronavirüs tedavisini araştırıyor. Seattle Times karikatürist David Horsey bu karikatür çizimi Bill Gates aleyhindeki suçlamalar hakkında.

Ulusal bayramlar…

23 Nisan
Mehmet Selçuk, 2020

Türkiye Büyük Millet Meclisi 100. yıldönümü koronavirüs salgın dönemine denk geldi. Bu nedenle milyonlarca insan meydanlara ve sokaklara dökülemedi. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı her zamanki gibi tatlı ama hevesliydi. Tıpkı 19 Mayıs’ta olduğu gibi …Coronavirus salgını hakkında anlamlı çizgi film çizimler YAPILAN YORUMLAR